Home / MotoGP / Aprilia potwierdza zatrudnienie Bradla

Aprilia potwierdza zatrudnienie Bradla

Stefan Bradl

Stefan Bradl do końca sezonu 2015 będzie zawodnikiem Aprilia Racing po tym, jak rozstał się z zespołem Forward Racing. Stajnia ta opuści rundę w Indianapolis po aresztowaniu szefa Giovanniego Cuzariego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Szybko pojawiły się spekulacje, że Niemiec będzie chciał odejść z zespołu i objąć posadę do niedawna należącą do Marco Melandriego. Bradl będzie startował w Aprilii obok Alvaro Bautisty.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Bradl to marna opcja dla Aprilli. Powinni postawic na kogos kto ma perspektywy.

    • postawią, ale w przyszłym roku :) może ktoś Moto2

    • Sam Lowes jest ledwie rok młodszy od Stefana, który jest parę lat młodszy od Bautisty – ciekawe, jak to się “potasują” w Aprilii w 2016, nowa maszyna, to liczę, że powalczą w czołówce – może nie ścisłej, ale TOP10 to powinno być minimum w każdym wyścigu :)

    • Bradl wcale nie jest marną opcją. To solidny zawodnik i może okazać sie dobrą opcją. Zaliczył nienajlepszy poprzedni sezon, ale 2013 był bardzo obiecujący. W Aprilii może okazać sie porządanym zawodnikiem. Jeżeli nie On to ktoś z Moto2. Na pewno nie obecnej stawki Moto2. Baz nie jest dobrą opcją. Mnie akurat ten gość nie za bardzo przekonuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,459 sek