Home / MotoGP / Aprilia zaprezentowała malowanie nowego motocykla

Aprilia zaprezentowała malowanie nowego motocykla

Nową wersję RS-GP widzieliśmy juz na testach w Malezji, jednak dopiero teraz Aprilia pokazała, jakie nowy motocykl będzie mieć barwy. Nowa maszyna przeszła sporą rewolucję, a Aleix Espargaro po testach przyznawał nawet, że w Katarze mógłby spróbować powalczyć o czołową trójkę. Na prezentacji obecni byli również Andrea Iannone i Bradley Smith.

Póki co nie wiadomo, kto z tej dwójki będzie jeździł przez cały rok. Włoch czeka na werdykt w sprawie wykrycia u niego dopingu podczas zeszłorocznego GP Malezji. Jeśli Iannone zostanie zawieszony, to startował będzie Brytyjczyk.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Niezmieniona zostaje struktura zespołu. Dyrektorem wykonawczym ekipy Aprilii dalej będzie Massimo Rivola, dyrektorem technicznym Romano Albesiano, a menedżerem zespołu – Fausto Gresini. Szefami mechaników będą Antonio Jimenez oraz Pietro Caprara. Aprilia wciąż startuje, korzystając ze współpracy i zgłoszenia prywatnego zespołu Gresini Racing. Wszyscy inni producenci jeżdżą jako ekipy w pełni fabryczne.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Ładne barwy Aprilii. Moje ulubione obok Suzuki.

  2. Nadal ten brzydki czarny pomiędzy czerwonym a zielonym malowaniem na bocznych owiewkach motocykla.

  3. Ianone ustawiali specjalne z boku. W razie czego wytną go w Photoshopie 😁

  4. Ciekawe czy to będą barwy zwycięskie, co prawda nie w 2020 ale rok , dwa, trzy później

  5. No cóż, wolę czarny niż taki zielono-czerwony, co mieli jeszcze nie tak dawno.
    Choć myślę, że i tak najlepsze bylo ich malowanie z 2015 – srebrne, to jest to! :)

    Trochę nie mogę wyjść z podziwu, że ani Petronas, ani Aprilia nie decydują się na srebrne malowanie, które pasowałoby do nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,515 sek