Home / Inne / Aukcja z wyjątkowymi wejsciówkami od LCR – na rzecz redaktorki MOTOGP.PL, Nelly

Aukcja z wyjątkowymi wejsciówkami od LCR – na rzecz redaktorki MOTOGP.PL, Nelly

Jeśli śledzicie profile społecznościowe naszego portalu, być może mieliście okazję spotkać się ze zbiórką pieniędzy na niezbędny zabieg operacyjny dla redakcyjnej koleżanki, Nelly. Do zbiórki aktywnie włączył się też zespół LCR Hondy, który wystawił na aukcję podwójną wejściówkę na którąś z rund grand prix, z przepustką dla gości. Zwycięzcy będą mieli niepowtarzalną okazję pojawić się na polach startowych, tuż przed wyścigiem. Link do aukcji TUTAJ.

Nelka pisze na MOTOGP.PL od ponad dziesięciu lat i to w dużej mierze dzięki jej wspaniałej pracy portal zyskał dużą popularność. 23-latka ma duże problemy ze zdrowiem od samego urodzenia. Jej największy kłopot to bardzo duża skolioza, która coraz bardziej uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie.

Cała historia Nelly (https://www.facebook.com/nelka23) znajduje się w załączonym poniżej materiale video, gdzie opowiada o problemach zdrowotnych, które ma od samego urodzenia.

Obecnie potrzebuje operacji, której koszt jest ogromny, sięga 600 000 złotych! Dwa zabiegi operacyjne mają zostać przeprowadzone w szpitalu Santa Cecilia Hospital we włoskiej miejscowości Cotignola, przez doktora Francesco Lolli i jego zespół.

Pieniądze z aukcji trafią do puli, przeznaczonej na przeprowadzenie kosztownego zabiegu operacyjnego. Obecnie cena dobiła już do 2500 euro. Aukcja kończy się we wtorek, z dniem 6 marca, o 13:40.

Pomóc Nelce można na wiele sposobów, również dokonując wpłaty wybranej kwoty pod poniższym linkiem w serwisie Pomagam.pl.

https://pomagam.pl/wspieramyNelly

W pakiecie do wzięcia są więc dwie wyjątkowe wejściówki od zespołu LCR Hondy. Można je zrealizować podczas dowolnej europejskiej rundy Motocyklowych Mistrzostw Świata, lub po uzgodnieniu, w którejś z rund na innym kontynencie. Zwycięzca aukcji będzie mógł nie tylko przebywać w strefie dla gości wraz z zespołem LCR Hondy, ale również wyjść na pola startowe przed wyścigami klas Moto3, Moto2 oraz MotoGP!

To nie wszystko. Zwycięzca aukcji przez całe trzy dni weekendu będzie miał zapewnione luche i open bar, a także otrzyma dwie koszulki od zespołu LCR Hondy, którego garaże będzie mógł odwiedzić w czasie którejś z sesji w trakcie weekendu. Więcej na temat tej wyjątkowej aukcji przeczytacie w samej jej treści.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Nie chciałbym się zbytnio czepiać przy takim newsie, ale skoro jest 23-latką, a piszę od ponad 10 lat, to zaczęła w wieku niecałych 13 lat?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 0,418 sek