Home / MotoGP / Avintia Ducati zaprezentowała nowe malowanie motocykla (+wideo)

Avintia Ducati zaprezentowała nowe malowanie motocykla (+wideo)

Zespół Avintia Ducati, który w zamian za wzięcie pod swoje skrzydła Johanna Zarco otrzymała większe wsparcie od włoskiej marki, przedstawiła motocykl, z jakimi zawodnicy będą się ścigać w 2020 roku. Motocykle to ubiegłoroczne Ducati GP19. Nowe barwy pokazano w Andorze, w Hard Rock Cafe.

Wcześniej zespół od 2015 roku praktycznie nie zmieniał swojego malowania: maszyny były malowane w barwy niebieską, białą i żółtą. Tym razem nieco zmieniły się powierzchnie, jakie zajmują te kolory, bowiem główny kolor to niebieski.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Avintia przedstawiła także swoje motocykle w niższych klasach, w których również bierze udział: KTM-a z Moto3 dla Carlosa Tatay’a, a także Energicę dla Erica Granado i Xaviego Cardelusa, którą ta dwójka będzie jeździła w MotoE. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo z prezentacji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 9

  1. Ciekawe jak wyglądają w świetle dziennym :-))

  2. Choć malowanie nadal chaotyczne i pstrokate, to krok w dobrą stronę.

  3. Zarco zakontraktowany z 4 teamami, na 4 różnych motocyklach w przeciągu lekko jednego roku, na tych zdjęciach wygląda dość dziwnie, jakby to nasz szacowny kolega fidell33 powiedział – nie wygląda on na wiarygodnego zawodnika.

    No cóż, chyba jednak lepiej mieć “niewiarygodnych” mistrzów w lidze mistrzów, którzy przez swoje perypetie są tam gdzie są i mają szansę na odbudowę, niż mieć w lidze mistrzów synków szejków arabskich, którzy od początku byli, są i będę tylko synkami i nawet nie chcą tego zmienić.

  4. Zarco znowu wygląda jakby po imprezie Brwiami trzyma powieki co by mu na oczy nie spadły :) Na zdjęciu to nie wygląda za dobrze ale tak jak Kasia mówi – trzeba ocenić po tym jak wygląda w świetle

  5. Pewnie ze serio. Pstrokate ale spoko.

  6. obaj dostaną prototypy z 2019 ? Myślę ze i tak zarco bedzie na dole stawki.

  7. Gość z filmiku na 0:42 wygląda podobnie do Krychowiaka. Przez chwilę się nabrałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 0,634 sek