Home / MotoGP / Barbera już po operacji. Zdąży na testy w Katarze?

Barbera już po operacji. Zdąży na testy w Katarze?

W czwartek w Barcelonie przeprowadzona została operacja złamanego obojczyka u Hectora Barbery. Przypomnijmy, że Hiszpan upadł podczas jednego z treningów do nowego sezonu MotoGP. Doszło do tego na torze w Walencji w środę.

Zabieg przeprowadził znany doktor Xavier Mir, opiekujący się wieloma zawodnikami MotoGP. Operacja odbyła się w Szpitalu Uniwesyteckim w Barcelonie. W ramię zawodnika zespołu Reale Avintia włożono tytanową płytkę, by obojczyk szybciej się zagoił.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Operacja trwała półtorej godziny i była dość skomplikowana, ponieważ ten sam lewy obojczyk był już kiedyś kontuzjowany. Nie wiadomo na razie, czy Barbera będzie w stanie wziąć udziału w kolejnych testach MotoGP w Katarze.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 0,437 sek