Home / MotoGP / Bartholemy: Moja pozycja w Marc VDS jest bezpieczna

Bartholemy: Moja pozycja w Marc VDS jest bezpieczna

Jak utrzymuje szef zespołu Marc VDS Hondy – Michael Bartholemy – jego stanowisko nie jest zagrożone mimo ostatniego kryzysu i konfliktu z właścicielem belgijskiej ekipy, Markiem van der Stratenem. Właściciel dementował ostatnio plotki o tym, że Marc VDS może opuścić MotoGP, potwierdzając, że udział w królewskiej klasie przynajmniej do 2021 roku jest niezagrożony.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Bartholemy miał zaplanowane spotkanie z właścicielem ekipy w Genewie, ale zostało ono odwołane, bez podawania przyczyny. Szef zespołu uznał to za fakt, że zarzuty wobec niego nie są już wysuwane, a więc do kolejnego wyścigu, a więc GP Francji już w ten zbliżający się weekend, będzie przystępował normalnie, jak do każdego innego grand prix.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,419 sek