Home / MotoGP / Będą poprawki nawierzchni przed GP Ameryk

Będą poprawki nawierzchni przed GP Ameryk

Włodarze Circuit of the Americas zadecydowali, że w ostatniej chwili przed tegorocznym wyścigiem usuwane będą nierówności, które wiązane są z obecnością na torze bolidów Formuły 1. Szczególnie “dziurawe” są dwa pierwsze sektory. Tegoroczna runda o GP Ameryk odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia. Będzie to trzecie grand prix w tym sezonie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Samochody Formuły 1 na wielu torach poczyniły zniszczenia w nawierzchni – ogromny docisk tych bolidów sprawia, że na dohamowaniach i w zakrętach tworzą się wyboje, które motocyklistom sprawiają wiele problemów, a także przyczyniają się do wzrostu ryzyka upadku. Nawierzchnia będzie poprawiana od zakrętu #1 do #12.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,424 sek