Home / MotoGP / Ben Spies bardzo zadowolony z przejścia do Ducati

Ben Spies bardzo zadowolony z przejścia do Ducati

Wydaje się, że Ben Spies zapomniał już o niepowodzeniu minionego sezonu i z uśmiechem patrzy w przyszłość. Krótkie podsumowanie osiągnięć Amerykanina w minionym roku można przeczytać tutaj. Obecnie cały team Ducati wraz z ekipą Scuderia Ferrari F1 biorą udział w dwudziestej trzeciej już imprezie we włoskim Madonna di Campiglio. W środę miała miejsce prezentacja Ducati Desmosedici GP13, a wczoraj wyścig na zamarzniętym jeziorze.

Podczas konferencji prasowej Ben Spies powiedział, że dołączenie do grona zawodników Ducati jest spełnieniem jego marzeń: „Bardzo się cieszę, że mogę być częścią rodziny Ducati. Chciałem tego od początku swojej kariery wyścigowej.” Nawiązał również do pracy jaka ich czeka: „Mój zespół i ja mamy dużą pracę do wykonania oraz nowe cele do spełnienia, ale musimy skorzystać z pomocy fabryki. Ducati to czterech bardzo silnych zawodników z różnymi stylami jazdy. To właśnie oni powinni poprawić Desmosedici i przywrócić je na szczyt, czyli tam, gdzie jest jego miejsce.”

Swoje zadowolenie z dołączenia do szeregów włoskiej marki Bena wyraził także manager teamu Francesco Guidotti: Pramac Racing Team ma zaszczyt powitać Bena Spiesa, który ma ogromny talent i wspaniały styl jazdy. Jesteśmy bardzo podekscytowani nowym wyzwaniem i dzięki istotnemu wsparciu sponsora jesteśmy pewni, że sprostamy oczekiwaniom. Wraz z Benem, będziemy dążyć do przyspieszenia procesu rozwoju naszego motocykla, aby osiągnąć nasze cele. Entuzjastycznie czekamy na sezon 2013.”

AUTOR: Redakcja

komentarze 3

  1. Kiedy zabierał szansę zdobycia tytułu WSBK mojemu ulubieńcowi Hadze, byłem na niego wściekły i życzyłem mu trudnego sezonu. Takiego się doczekał. Żal mi go było. To świetny zawodnik i zasłużył na lepsze traktowanie, niż w Yamasze, gdzie był pomiotem. Mam nadzieje, że w Ducati niejednokrotnie da popalić Lorenzo. :))

  2. i zawsze cukrowanie ” czuje się jak w domu, zawsze o tym marzyłem, wspaniały zespół” ble ble ble

  3. „Zdecydowałem się opuścić Yamahę po tym sezonie z całej litanii powodów. Opowiem o nich, gdy nadejdzie odpowiedni moment” Tak było napisane 24 lipca 2012 r na motosp.pl. Ja bym chciał się dowiedzieć czy ten gość podał tą litanię czy po prostu spękał bo nie wypada pluć na motoGP jak się dalej jedzie na tym wózku za konkretną kasę. Zgadzam się Ernesto, że ta wypowiedz to porostu żenada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
197 zapytań w 2,299 sek