Home / MotoGP / Bernhard Gobmeier przejmuje stery Ducati Corse

Bernhard Gobmeier przejmuje stery Ducati Corse

Bernhard Gobmeier został oficjalnie Generalnym Menadżerem Ducati Corse. Był on wcześniej dyrektorem BMW w serii Superbike. 53-letni Niemiec jest gotów aby przejść do nowej fazy rozwojowej Ducati w wyścigach i osiągnąć cele wyznaczone przez Audi Group. Zastąpił on na stanowisku samego Filippo Preziosiego.

Pan Gobmeier będzie „spowiadał” się bezpośrednio u Przewodniczącego (CEO) Ducati Motor Holding – Gabriele Del Torchio, a o pomocą będzie mógł zgłosić się do Filippo Preziosiego, który przeniesiony został na stanowisko Dyrektora Research & Development (Badań i Rozwoju) Ducati Motor Holding. Z kolei na Dyrektora Projektu Ducati w klasie MotoGP mianowano Paolo Ciabattiego, który powrócił również z serii World Superbike.

Inżynier Preziosi będzie raportował swoje poczynania bezpośrednio u Claudio Domenicaliego, Dyrektora Generalnego Ducati Motor Holding.

Swoją pracę, na tym samym stanowisku, kontynuować będzie Inżynier Ernesto Marinelli (39 lat). Będzie on Dyrektorem Projektu Ducati Superbike.

Wszystkie zmiany wprowadzone zostaną w życie od Stycznia 2013 roku.

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Komentarze: 1

  1. Pewnie już nie będzie polotu i finezji Włochów, ale oby przyszły wyniki :> .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
176 zapytań w 1,467 sek