Home / MotoGP / betandwin.com odnawia kontrakt z MotoGP

betandwin.com odnawia kontrakt z MotoGP

Gigant sportowych zakładów internetowych betandwin.com odnowił swój kontrakt z właścicielem praw do MotoGP hiszpańską firmą Dorna Sports. Austriacki internet

Gigant sportowych zakładów internetowych betandwin.com odnowił swój kontrakt z właścicielem praw do MotoGP hiszpańską firmą Dorna Sports. Austriacki internetowy portal zakładów bukmacherskich podpisał umowę, w której ustalono szczegóły pakietu sponsorskiego dotyczącego trzech rund Grand Prix.

W zeszłym roku mogliśmy zobaczyć trzy rundy MotoGP, których sponsorem tytularnym był betandwin.com. Były to: Portugalia, Wielka Brytania i Walencja.
W tym roku austriacka firma będzie sponsorem rundy otwierającej cały sezon. Grand Prix Hiszpanii w Jerez, zaplanowane na 26 marca będzie nosić nazwę Gran Premio betandwin.com de España.

Innymi rundami, które postanowił sponsorować betandwin.com będą: Motorrad Grand Prix Deutschland (GP Niemiec na torze Sachsenring, która odbędzie się 16go lipca) i Grande Premio de Portugal (GP Portugalii na torze w Estoril, która będzie miała miejsce 15go października.)

betandwin.com jest jednym z najbardziej innowacyjnych internetowych domów bukmacherskich. Blisko 1,000,000 zarejestrowanych użytkowników może codziennie obstawić 4000 rożnych typów, pochodzących z 40 dyscyplin sportowych.. Ich obszerny wybór dotyczący wyścigów MotoGP zawiera obstawianie na żywo podczas praktyk, sesji kwalifikacyjnych i wyścigów, jak również długoterminowe zakłady dotyczące zwycięzców wyścigów i mistrzostwa świata.

źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
109 zapytań w 0,456 sek