Home / MotoGP / Biaggi i Ducati?

Biaggi i Ducati?

Gwiazda MotoGP Max Biaggi miałby stać się kierowcą testowym Ducati, a w sezonie 2007 siąść na włoskiej maszynie w serii Grand Prix? Tak bynajmniej mówią nieoficjalne hiszpańskie źródła.

Japończycy nie są chętni zatrudniać w swoje szeregi tGwiazda MotoGP Max Biaggi miałby stać się kierowcą testowym Ducati, a w sezonie 2007 siąść na włoskiej maszynie w serii Grand Prix? Tak bynajmniej mówią nieoficjalne hiszpańskie źródła.

Japończycy nie są chętni zatrudniać w swoje szeregi trudnych do poskromienia byłych mistrzów. Inne poglądy na ten temat ma Ducati, które z chęcią przyjęłaby 42krotnego zwycięzcę Grand Prix, który na nowej maszynie o pojemności 800ccm mógłby być groźnym przeciwnikiem dla wielu zawodników. Także z innych powodów to świetny moment by wchłonąć Maxa. Jako doświadczony zawodnik byłby świetnym kierowcą testowym powstającej od podstaw osiemsetki.

Kolejną opcją dla Włocha może być wdrożenie się do całkowicie nowego teamu Ilmor/Suter. Ten mały „egzotyczny” zespół z otwartymi rękoma przyjąłby doświadczenie oraz sławę Cesarza, jednak sam Biaggi musiałby przełkną swą dumę i przyjąć do wiadomości, że nie koniecznie będzie wygrywał — z drugiej strony, kto wie…

35latek aktualnie trenuje w Kalifornii, gdzie niedawno poznał Christina Aguilera. Max biega, jeździ na rowerze i dużo czasu spędza na swoim Supermoto. Biaggiego będzie można spotkać także na Summer X Games już w ten weekend!

Czy kolejny Włoch po Capirossim dosiądzie Ducati? Mało możliwe, chodź niewykluczone. Nie pozostaje nam nic jak tylko czekać.

Źródło: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,397 sek