Home / MotoGP / Bilety na wyścig na GP San Marino zostały wyprzedane

Bilety na wyścig na GP San Marino zostały wyprzedane

 widzowie

Aż  92 tyś.  szczęśliwców będzie oglądać Rossiego  walczącego o zwycięstwo w swoim domowym wyścigu. GP San Marino jest jednym z torów, na którym widzimy trybuny pełne kibiców, którzy każdego roku tłumnie przybywają podziwiać zmagania w MotoGP.

Przez prowadzenie Valentino Rossiego w Mistrzostwach Świata, oczekuje się jeszcze większej rzeszy fanów gromadzących się na wybrzeżu Adriatyku, aby zobaczyć walkę ich idola. W ubiegłym roku tor odwiedziło 88,665 ludzi w czasie całego weekendu wyścigowego, tym razem oczekuje się przekroczenia liczby  90,000 ludzi w czasie niedzielnego wyścigu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Prezes toru Luca Colaiacovo: „Dzięki fanom sportu, osiągnęliśmy rewelacyjny sukces i historyczne osiągnięcie. Jest to efektem dobrze wykonanej pracy przez organizatorów, a przede wszystkim niezwykłym wynikom włoskich zawodników w Mistrzostwach Świata MotoGP. Zawiesiliśmy sprzedaż biletów, aby umożliwić fanom właściwie cieszyć się widowiskiem. Stawiamy też kolejne telebimy dla wszystkich zgromadzonych wokół toru.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Yugo

komentarzy 5

  1. Wiec jutro na starcie Lorenzo będzie słyszał 92 tyś. gwizdów :D

  2. Dużo analogi do weekendu GP Czech więc powinniście przewidywać : jak JL zamelduje się pierwszy na mecie również „swoje” usłyszy. Prawda?

    • To wcale nie muszą być Włochy. Lepszy przykład? GP Katalonii :)

      • Tak zgadza się . To chyba próba uproszczonego podziału na tego dobrego i złego. Czym zasłużył Lorenzo? – innymi cechami charakteru, chupa-chups-ami, super chatą pod Barceloną i w Szwajcarii. Trzeba pytać tych co odmawiają mu charakteru mimo że jak inni jeździł ze skręcanym na śruby obojczykiem, jedynym który postawił się w 2013 kolejnemu pupilowi tłumów MM. Nie dostrzegam w jego wypowiedziach zarozumialstwa czy żalów. jeżeli mamy już szukać „pipy’ to chyba bardziej nadaje się Pedroza (on może odczuwać ból po kontuzjach, u Lorezno to już narzekania). To interpretacja i dopowiedzenia osób z forum z nicka-mi „46”. Uproszczeniem jest to że 92 tys. w GP San Marino będzie przeciw Lorenzo. Z transmisji i własnego oglądu na trybunach szacuję się kibice JL są drugą siłą (ilościowo) w MotoGP – mniej natarczywą i z krótszą „historią” (metryką) niż VR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 1,588 sek