Home / MotoGP / Blyskawiczny powrót Stefana Bradla do ścigania w MotoGP

Blyskawiczny powrót Stefana Bradla do ścigania w MotoGP


Tylko jedną rundę przerwy zanotuje jak na razie Stefan Bradl: zawodnik testowy Hondy, który w barwach fabrycznej ekipy zastępował Marca Marqueza gdy ten był kontuzjowany, wystartuje z dziką kartą w najbliższej rundzie MotoGP w Hiszpanii na torze Jerez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Bradl pojechał już w podwójnej rundzie na torze Losail. Najpierw w GP Kataru zajął 11. miejsce, a tydzień później w GP Dauhy był 14. Zabrakło go w GP Portugalii, gdy do ścigania wrócił już #93. 29 kwietnia Honda będzie więc miała w wyścigu trzech zawodników fabrycznych: Marca Marqueza, Pola Espargaro oraz właśnie Stefana Bradla.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Tak szczerze to nie wiem czy nawet 3 zawodników pomoże Hondzie. Nie wychodzą im starty w tym roku. Aby 93 jak najszybciej wrócił do pełnej sprawności, bo tylko on ciągnie zespół do góry. Co do P. Espargaro, mam wielki nadzieje na dobrą pozycję w najbliższym wyścigu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 0,451 sek