Home / MotoGP / Bradl ponownie za Marqueza

Bradl ponownie za Marqueza

Stefan Bradl wystartuje w GP Niemiec zastępując ponownie Marca Marqueza. Nic dziwnego – w końcu to jego domowy wyścig, mimo że ostatnie starty dla Hondy miał wyjątkowo nieudane. Niemiecki zawodnik odpadł w GP Katalonii już na samym początku i wydawało się, że Honda będzie poszukiwała innego zastępstwa, zwłaszcza że ma dwójkę utalentowanych zawodników w World Superbike – Ikera Lecuonę i Xaviego Vierge, którzy nieźle radzą sobie w swoim debiutanckim sezonie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Bradl po raz ostatni miał możliwość startowania przed domową publicznością w 2019 roku, wtedy także jako zastępca, tyle że kontuzjowanego Jorge Lorenzo. Zajął wtedy dobre 10. miejsce. Jego najlepszym wynikiem w GP Niemiec jest znakomita 4. pozycja w 2013 roku, gdy jeździł dla LCR Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
154 zapytań w 3,094 sek