Home / MotoGP / Bradl zadowolony z czołowej dziesiątki

Bradl zadowolony z czołowej dziesiątki

Stefan Bradl po raz pierwszy w tym roku pojechał w wyścigu MotoGP z dziką kartą. Niemiecki zawodnik poradził sobie bardzo dobrze, bowiem zamknął czołową dziesiątkę i uplasował się nawet przed fabrycznym zawodnikiem Repsol Hondy, Jorge Lorenzo. To z pewnością nie ostatni występ niemieckiego zawodnika, który coraz lepiej spełnia się w roli testera Hondy.

“Jestem bardzo zadowolony z wyniku, ponieważ przez ostatni miesiąc testowania wykonaliśmy dobrą robotę. Znaleźliśmy pozytywne rzeczy i zamieniliśmy je na wynik, co jest dla mnie bardzo istotne, umacnia to wiarę, że wciąż mam szybkość.” – powiedział Stefan Bradl.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“To również ważne dla zespołu, z którym pracuję, ci goście wiele czasu spędzają, pracując z dala od wyścigów, więc punkty i pozytywne wrażenia są dla nich nagrodą. Praca, którą wykonujemy, będzie ważna pod kątem przyszłości. Dziękuję mojemu zespołowi i HRC za ich wszystkie wysiłki.” – dodał Niemiec.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Będzie na Sachsenringu może?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
185 zapytań w 0,605 sek