Home / MotoGP / Bradl zastąpi Jorge Lorenzo

Bradl zastąpi Jorge Lorenzo

Tester Hondy Stefan Bradl w kolejnej rundzie MotoGP w Niemczech zastąpi kontuzjowanego Jorge Lorenzo. Od początku pełnienia roli testera Bradl trzykrotnie jeździł na Hondzie z dzikimi kartami, ścigał się też w ramach zastępstwa za zawodników satelickich ekip LCR i Marc VDS. W domowej rundzie pojedzie w fabrycznej stajni obok Marca Marqueza.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jorge Lorenzo doznał pęknięcia dwóch kręgów i nie jest w stanie wziąć udział w drugim z rzędu wyścigu. Hiszpan ma nadzieję wrócić na tor po wakacyjnej przerwie, przy okazji sierpniowego GP Czech w Brnie. Bradl w Niemczech startował czteroktotnie, a najlepszym jego miejscem była czwarta pozycja w 2013 roku, gdy jeździł na pełen etat w LCR Hondzie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. fajnie… ciekawe jak mu pójdzie…? trzymam kciuki.

  2. Lepszej szansy chyba nigdy nie dostal zobaczymy co pokaze

  3. A jak Folger? Będzie miał dziką kartę w tym sezonie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
170 zapytań w 0,594 sek