Home / MotoGP / Bradley Smith chce testować dla Aprilii, z dzikimi kartami

Bradley Smith chce testować dla Aprilii, z dzikimi kartami

Bradley Smith potwierdził, że ma dwie opcje pozostania w MotoGP jako zawodnik testowy. Początkowo wydawało się, że może to być jego obecny pracodawca, KTM, jednak austriacki zespół nie chce wystawiać dodatkowych motocykli z dzikimi kartami, a na tym zależało Brytyjczykowi.

“Wciąż czekamy na kilka rzeczy. Decyzja pozostaje pomiędzy Yamahą i Aprilią. Obie opcje wciąż są dostępne, nic nie zostało podpisane czy dogadane. Nie było żadnego oświadczenia. Wiem, na czym mi zależy – warunkami są pięć dzikich kart i możliwość bycia zawodnikiem testowym.” – powiedział Smith.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Myślę, że więcej mogę wnieść do Aprilii, ponieważ byłem zawodnikiem rozwijającym motocykl KTM, i udało się poprawić maszynę. Yamaha jest już rozwiniętym motocyklem i nie ma dużej ilości testerów, którzy mogliby coś wnieść w rozwój.” – dodał. “Czy wolałbym cofnąć się i znów mnóstwo pracować nad rozwojem, czy też po prostu jeździć na już ustawionym motocyklu?”

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy
Sorry, there are no polls available at the moment.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 0,524 sek