Home / MotoGP / Bridgestone Europe rozpoczyna kampanię Club 46 we współpracy z Valentino Rossim

Bridgestone Europe rozpoczyna kampanię Club 46 we współpracy z Valentino Rossim

Bridgestone launch Club 46 in partnership with Valentino Rossi

Firma Bridgestone rozpoczęła kampanię promocyjną Club46 we współpracy z dziewięciokrotnym mistrzem świata Valentino Rossim. Kampania na pewno przyspieszy bicie serca fanów sportów motocyklowych, bowiem pierwszą nagrodą jest spotkanie z najbardziej utytułowanym kierowcą wyścigowym wszechczasów.

Bridgestone, oficjalny dostawca opon na zawodach MotoGP, zatrudnił Valentino Rossiego jako doradcę ds. rozwoju opon motocyklowych. Aby uczcić tę współpracę, firma stworzyła kampanię Club 46, w ramach której będzie oferowała fanom MotoGP i motocykli niepowtarzalne nagrody związane z Rossim.

W sumie odbędzie się siedem konkursów ogólnoeuropejskich, w których na 46 zwycięzców czekać będą niezwykłe nagrody, m.in. produkty Bridgestone i VR46. Najważniejszą nagrodą dla dwóch szczęśliwców jest jedyna w swoim rodzaju atrakcja – wizyta na arenie MotoGP i spotkanie z Valentino Rossim.

Wszystkie informacje na temat udziału w konkursach pojawią się na stronie www.bridgestoneclub46.eu, a każdy ze zwycięzców będzie miał swoje miejsce na naszej  „Ścianie chwały” na portalu.

„Bardzo się cieszymy, że możemy dać fanom motocykli możliwość bezpośredniego przeżycia wyścigów MotoGP i poznania Valentino,” mówi Jake Rønsholt, Director Corporate and Brand Communications w Bridgestone Europe. „Z pewnością będą to dla wszystkich zwycięzców niezapomniane chwile!”

  • W sezonie 2014 firma Bridgestone planuje przeprowadzić siedem konkursów, w których wylosowanych zostanie ogółem 46 zwycięzców!
  • W każdym konkursie dwóch szczęśliwych laureatów otrzyma niezwykłą nagrodę, której nie da się kupić za żadne pieniądze – jest nią bowiem wizyta VIP na zawodach MotoGP oraz spotkanie z Valentino Rossim.

Informacja prasowa

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarze 4

  1. polecam wszystkim :) niesamowite przeżycie :)

  2. miałem szczęście wygrać ;) spotkanie co prawda było zaraz po FP3 w sobotę w jego garażu więc za długo nie trwało :) wszystko opłaca Bridgestone (dojazd/przelot w moim przypadku do Le Mans, hotel, przejazd na tor z hotelu i powrót z toru do hotelu, paddock passy, powrót do domu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
158 zapytań w 0,527 sek