Home / MotoGP / Casey Stoner został tatą!

Casey Stoner został tatą!

Po wielu miesiącach oczekiwania, dla Casey’a Stonera i jego żony Adrianny nastał jeden z najszczęśliwszych, jeśli nie najszczęśliwszy, dzień w życiu. Wczoraj wieczorem zostali oni bowiem rodzicami!

Australijczyk wraz ze swoją żoną spodziewali się zostać rodzicami pomiędzy pierwszymi, a drugimi tegorocznymi testami w Malezji. Tak też się stało, a od kilku tygodni przygotowywali oni swój dom w Szwajcarii, gdzie spędzają zimę, na pojawienie się ich potomka. Dziecko przyszło na świat w lokalnym szpitalu w Lusanne.

Dokładnie 16 lutego o 21:55 obrońca tytułu mistrzowskiego w MotoGP został tatą małej Alessandry. Dziewczynka ważyła 2.8 kilograma i wraz z mamą czują się dobrze. Co ciekawe, pierwsze dziecko Stonerów urodziło się w ten sam dzień, co przed trzydziestoma trzema laty… 9’krotny Mistrz Świata Valentino Rossi!

Nam nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko życzyć szczęśliwym rodzicom i ich pociesze wszystkiego najlepszego! Sam Casey będzie miał jeszcze kilka dni na to, by cieszyć się swoją rodziną, zanim uda się na kolejne testy w Malezji, które odbędą się już na przełomie lutego i marca.

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

komentarzy 6

  1. nic tylko pogratulować – a do tego nie będziesz musiał jeździć na urodziny do Rossiego masz dobrą wymówkę hehehe!

  2. gratulacje dla Casey-a i jego żonki:)sam zostałem tatą tydzień temu:-)

  3. Czyżby to pierwsza w historii motocyklowa mistrzyni świata… :)

  4. @drozdi
    Podejrzewam że nawet jak nie miał dziecka to nie przyjeżdżał a co do narodzin to tylko pogratulować ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 1,430 sek