Home / MotoGP / Checa czeka na propozycje

Checa czeka na propozycje

Pojawiła się szansa na występy Carlosa Checki w przyszłym sezonie w klasie MotoGP. Taką nadzieję daje Hiszpanowi zespół Yamaha. Prawdę mówiąc to praktycznie ostatnia okazja dla Carlosa, aby pozostać w królewskiej klasie.

“Yamaha, Michelin i HPojawiła się szansa na występy Carlosa Checki w przyszłym sezonie w klasie MotoGP. Taką nadzieję daje Hiszpanowi zespół Yamaha. Prawdę mówiąc to praktycznie ostatnia okazja dla Carlosa, aby pozostać w królewskiej klasie.

“Yamaha, Michelin i Herve Poncharal dali mi nadzieję na kontynuację moich występów w MotoGP. Zainteresowali się mną i za to jestem im wdzięczny. Jednak są dwa wielkie problemy, pierwszy to uciekający czas, a drugi to odpowiedni budżet,” powiedział Checa.

Jednakże, tuż po wycofaniu się Sito Ponsa z MotoGP Carlos nie tracił nadziei: “Skłamałbym, jeśli bym powiedział, że nie myślałem o możliwości pozostania bez pracy w przyszłym sezonie. Zaakceptowałem swoją sytuację. Teraz w naszym interesie jest aby uczynić tą okazję wykonalną i nie tracić nadziei. Jednak nie chcę się oszukiwać ani przeceniać swoich możliwości, żeby ponownie nie przeżyć kolejnego rozczarowania.”

Dobrze, że pojawiła się szansa na występy Carlosa w zespole Yamahy. W końcu to wspaniały zawodnik, który niejednokrotnie pokazywał w tym roku, że stać go na wiele, jeśli tylko dostanie do dyspozycji odpowiedni sprzęt.

Źródło: www.motogp.com
Zdjęcie: www.carloscheca.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
111 zapytań w 0,358 sek