Home / MotoGP / Checa szczęśliwy po ciężkim Brytyjskim wyścigu

Checa szczęśliwy po ciężkim Brytyjskim wyścigu

Carlos Checa był w Donington Park po raz trzeci z rzędu w pierwszej dziesiątce w wyścigu. Zachwycił tym wszystkich Hiszpanów i jego zespół Yamaha Tech 3. Kierownik tamu’u Harve Poncharl był szczególnie szczęśliwy z Brytyjskiego wyścigu, skomentował go tak: Carlos Checa był w Donington Park po raz trzeci z rzędu w pierwszej dziesiątce w wyścigu. Zachwycił tym wszystkich Hiszpanów i jego zespół Yamaha Tech 3. Kierownik tamu’u Harve Poncharl był szczególnie szczęśliwy z Brytyjskiego wyścigu, skomentował go tak:

“To było dobre Grand Prix dla nas, pomimo temperatury tory, która wynosiła około 40 stopni. Dunlop nadal przygotwuje dobre opony dla nas. Carlos był na tyle szybki w drugiej połowie wyścigu, by dogonić Tamadę i De Puniet’a.”

Sam Checa był bardzo zadowolony z jego występu , w trudnym wyścigu, na Donington Park.

“Nie było nawet momentu, żeby odprężyć się po wyprzedzeniu Tamady i De Puniet’a. Jestem zadowolony z całego weekndu, ponieważ “walczyliśmy” twardo, a nasz motocykli i opony spisywały się świetnie,” dodał Kataloński zawodnik.

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 0,383 sek