Home / MotoGP / Crutchlow: Czuję, że mam świetne tempo

Crutchlow: Czuję, że mam świetne tempo

Zawodnik LCR Honda CASTROL, Cal Crutchlow wywalczył czwarte miejsce w pierwszej sesji kwalifikacyjnej sezonu 2018 MotoGP. Tym samym Brytyjczyk rozpocznie niedzielny wyścig o Grand Prix Kataru z początku drugiego rzędu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#35 Cal Crutchlow – 4. miejsce (1’54.072): „Jesteśmy całkiem zadowoleni z tego czwartego miejsca, chociaż czuję lekki niedosyt, że nie pobiliśmy bariery 1’54. Gratulacje dla całej pierwszej trójki, bo jechali bardzo dobrze w tych trudnych warunkach. To była trudna i nieco napięta sesja, ale teraz skupiamy się już na wyścigu, bo to najważniejsza część weekendu.”

“Czuję, że mam świetne tempo, czuję się bardzo dobrze i pewnie przed wyścigiem. Pamiętam, że sezon będzie długi, będziemy mieli aż dziewiętnaście rund, ale rozpoczęcie go w dobry sposób byłoby fantastyczne”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,396 sek