Home / MotoGP / Crutchlow: Musimy wykorzystać nasze dobre strony

Crutchlow: Musimy wykorzystać nasze dobre strony

cal-crutchlow

Cal Crutchlow miał trudny początek sezonu, zanim nabrał rozpędu i wygrał wyścig w czeskim Brnie. Od połowy sezonu cały czas jeździ bardzo dobrze i utrzymuje się w czołówce stawki zawodników. Jednak cały czas Honda boryka się ze słabym przyspieszeniem, co było problemem na niektórych obiektach, ale ekipa LRC Honda jest nastawiona pozytywnie, chce wykorzystać swoje atuty i dobrze wypaść w domowym wyścigu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Nie mogę się doczekać, pierwszego z trzech poza europejskich wyścigów, szczególnie najbliższego w Japonii. To domowy wyścig dla Hondy, cała ekipa LCR Honda jest podekscytowana, łącznie ze mną. Jak wiemy mieliśmy w tym roku problemy z przyspieszeniem, ale myślę, że na Motegi będzie dobrze i szczególnie musimy wykorzystać nasze atuty czyli szybkie zakręty i strefy hamowania. Czekam niecierpliwie na najbliższy weekend, na torze Motegi, mamy nadzieję uzyskać dobry wynik i udanie rozpocząć serie trzech najbliższych wyścigów MotoGP” – mówi Cal Crutchlow.

Anglik aktualnie zajmuję 6. pozycję w klasyfikacji generalnej ze 105pkt. przed A. Dovizioso (104pkt) i za M. Vinalesem (149pkt.) W tym sezonie wygrał GP Czech i dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: crash.net

AUTOR: Kuba Owsianowski

Komentarze: 1

  1. Dajesz Cal! Po tym jak postawiono nad Tobą krzyżyk po przesiadce na Ducati i po problematycznym sezonie 2015 i połowie 2016 strasznie dobrze Cię widzieć w stawce tam, gdzie w 2013 r.
    Idę o zakład, że gdyby nie był tak wygadanym i zaradnym gościem i nie wytykał problemów Hondy, to nie dostałby nowych części to testów, nie zaliczyłby progresu i wciąż okupował te same lokaty, co brzydal Rabat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,412 sek