Home / MotoGP / Crutchlow najlepszym zawodnikiem satelickim w GP Katalonii

Crutchlow najlepszym zawodnikiem satelickim w GP Katalonii

Zawodnik teamu LCR Honda CASTROL, Cal Crutchlow zanotował bardzo udany występ w wyścigu MotoGP o Grand Prix Katalonii, który ukończył na czwartym miejscu. Po upadku w końcówce sobotnich kwalifikacji, Brytyjczyk startować musiał z odległego, czwartego rzędu.

Solidne tempo i cierpliwość opłaciły się podczas wyścigu, ponieważ Crutchlow finiszował tuż za podium, jako najlepszy zawodnik zespołu satelickiego. W klasyfikacji generalnej Brytyjczyk zajmuje szóste miejsce, ze stratą zaledwie ośmiu punktów do trzeciego Mavericka Viñalesa.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#35 Cal Crutchlow – 4. miejsce (40’23.371) “To był dobry dzień, a cała ekipa LCR Honda CASTROL wykonała świetną pracę. Jesteśmy zadowoleni z wyniku. Przepraszam raz jeszcze ekipę za słabe kwalifikacje, ale myślę, że w wyścigu nadrobiłem tamto niepowodzenie z nawiązką.”

“Chciałem walczyć o podium, finiszowaliśmy na czwartym miejscu, więc myślę, że to niezły wynik, a także ważne punkty do klasyfikacji generalnej. Bardzo dziękuję ekipie za ciężką pracę przez cały weekend, a teraz skupiamy się już na rundzie w Assen”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,325 sek