Home / MotoGP / Crutchlow przedłużył fabryczny kontrakt z Hondą!

Crutchlow przedłużył fabryczny kontrakt z Hondą!

Cal Crutchlow, który miał już zagwarantowaną umowę z Hondą na sezon 2019, w przededniu rozpoczęcia weekendu o GP Wielkiej Brytanii podpisał jej przedłużenie. Zawodnik satelickiej ekipy LCR pozostanie na fabrycznym kontrakcie przynajmniej do końca 2020 roku.

32-letni Crutchlow ściga się dla ekipy LCR od 2015 roku. Rok temu udało mu się to, o co zabiegał od dawna – zdobył kontrakt opłacany bezpośrednio przez Hondę, dzięki czemu Brytyjczyk jako jedyny zawodnik w stawce ma do dyspozycji taki motocykl jak Marc Marquez i Dani Pedrosa, może również testować te same rozwiązania co oni.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dzięki przedłużeniu umowy Crutchlow wszedł w podobny cykl jak cała czołówka królewskiej klasy, gdzie niemal wszyscy mają umowy na dwa kolejne sezony, a więc 2019-2020. Prawdopodobnie partnerem Brytyjczyka dalej będzie Takaaki Nakagami.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
154 zapytań w 0,602 sek