Home / MotoGP / Crutchlow przewiduje możliwość upadków zawodników Hondy

Crutchlow przewiduje możliwość upadków zawodników Hondy

Cal Crutchlow

Reprezentujący LCR Hondę Cal Crutchlow ostrzega, że niedzielny wyścig o GP Aragonii może być kłopotliwe dla zawodników, korzystających z motocykli Hondy. Zdaniem Brytyjczyka, ustawienia przodu motocykla nie pozostawiają marginesu błędu.

Faktycznie, od początku weekendu widzieliśmy wiele wywrotek zawodników stawki MotoGP na torze Motorland Aragon. Wiele z tych upadków to właśnie zawodnicy na Hondach. Przewracał się Nicky Hayden, potem Marc Marquez, błędu nie ustrzegł się także Dani Pedrosa, no i w końcu Cal Crutchlow.

“Głupi błąd. Jak zwykle, gdy tylko nieco za mocniej naciskamy na hamowaniu, blokujemy przednie koło i zaliczamy upadek. Widzieliśmy to w wykonaniu Marka w ten weekend, tak samo było w przypadku Pedrosy. Taka właśnie w tym momencie jest nasza Honda.” – powiedział zwycięzca jednego wyścigu w tym roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Ogólnie, tempo jest dobre. Jestem naprawdę niezadowolony, ponieważ wypuściliśmy z rąk dobrą okazję – z łatwością mogłem znaleźć się w pierwszym rzędzie.” – dodał, podsumowując kwalifikacje.

“Zawsze w drugim przejeździe jestem lepszy niż w pierwszym. Zepsułem pierwszy przejazd, więc pomyślałem, żeby naciskać w kolejnym. Upadłem w pierwszym zakręcie. To w całości moja wina, przepraszam mój zespół. Takie jest życie, taka jest Honda.”

“Zobaczcie, ile upadków w tym roku ma także Dani. Nie jest w tym momencie dobrze. Ale spróbujemy w wyścigu Mamy dobre tempo, ale Marc jest na innym poziomie.” – zakończył wczoraj Crutchlow.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Finalnie okazało się, że wszyscy zawodnicy Hondy dojechali do mety i to w punktowanej piętnastce!
    No dobrze, jeszcze tylko Rabat się wywalił…, ale nie zauważyłem, żeby ktokolwiek tutaj przejmował się brzydalem-mutantem. :P

    • Skoro uroda zawodników MotoGP jest dla ciebie taka ważna to domyślam się, że najbardziej podoba ci się Marquez – on na pewno jest ładnym chłopcem do oglądania :P. A wracając do Cala, to akurat jeden z bardziej pożytecznych dla fanów zawodników, bo przez swoją szczerość często wygada się na temat, na który nie powinien. Przynajmniej chłop nie papla w kółko PR-owej papki, jak większość zawodników na padocku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
131 zapytań w 0,477 sek