Home / MotoGP / Crutchlow z kłopotami z hamulcami w GP Tajlandii

Crutchlow z kłopotami z hamulcami w GP Tajlandii

Cal Crutchlow wywalczył punkty w wyścigu MotoGP o GP Tajlandii, w którym jego kolega z Hondy Marc Marquez zdobył z dziewiąte tegoroczne zwycięstwo i szósty tytuł w MotoGP. Zawodnik LCR Honda CASTROL Crutchlow miał problemy z hamulcami w pierwszej fazie wyścigu, ale ostatecznie udało mu się finiszować na 12. miejscu.

#35 Cal Crutchlow – 12. miejsce (40’09.439): „To nie jest najlepszy wynik, ale biorąc pod uwagę pierwszych pięć okrążeń wyścigu, było bardzo ciężko. Miałem problemy z hamulcami, nie mogłem zatrzymać motocykla. Musiałem zrozumieć, jak prowadzić maszynę z tymi kłopotami z przednim hamulcem. Potem byłem w stanie wyprzedzić kilku rywali.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Straciłem sporo czasu na początku, ale później jechałem swój wyścig i zdobyłem kilka punktów po ogólnie trudnym weekendzie. Wiemy, że musimy się poprawić przed kolejnym wyścigiem w Japonii. Musimy też pogratulować Markowi Marquezowi i Hondzie zdobycia kolejnego mistrzostwa”.

Źródło: LCR Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Crutchlow z kłopotami z hamulcami ?a nie lepiej by było Crutchlow z kłopotami hamulców ;-)

  2. To nie hamulce, rama, silnik, zawieszenie brak trakcji itp…
    To “nadchodzi młodość…”

    • tak jak yamaha ma problem z przyczepnością tyłu, a przychodzi Fabio i pokazuje że jednak da się tym jechać. To samo Ducati, “team przyjaciół” nic z tego nie wyciągnie, trzeba jakiegoś młodego predatora, a nie zbieraczy punktów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 0,553 sek