Home / MotoGP / Crutchlow: Zadowolony z pracy, ale nie pozycji w testach

Crutchlow: Zadowolony z pracy, ale nie pozycji w testach

Ostatnie testy MotoGP przed sezonem 2019 dobiegły końca na torze Losail International Circuit. Trzeciego dnia prób, Cal Crutchlow przejechał na swojej Hondzie RC213V w fabrycznej specyfikacji 39 okrążeń katarskiego obiektu. Skupiając się na tempie wyścigowym, Brytyjczyk nie założył miękkiej opony w celu uzyskania lepszego czasu okrążenia, ostatecznie kończąc dzień na 17. miejscu w tabeli wyników. Warto jednak zauważyć, że jego najlepszy rezultat z niedzieli był tylko o sekundę gorszy od najlepszego wyniku tych testów.

#35 Cal Crutchlow – 17. miejsce (1’55.690, okr. 21 z 39): “Dziś (poniedziałek) pracowało nam się lepiej z motocyklem, ale mieliśmy ograniczone możliwości, bo realistycznie patrząc, mieliśmy tylko jedną maszynę. Ogólnie czuję, że poprawiliśmy ustawienia. Niestety w połowie sesji upadłem, a odbudowanie motocykla zajęło trochę czasu. Wyjechaliśmy ponownie na tor, przejechaliśmy kilka serii okrążeń, a potem chcieliśmy wprowadzić większą zmianę, co znów zabrało trochę czasu.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jesteśmy jednak zadowoleni z pracy, jaką wykonaliśmy. Co prawda nie jestem zadowolony z mojej pozycji, ale ani razu nie skupialiśmy się wyłącznie na uzyskaniu jak najlepszego czasu. Myślę, że nasze tempo jest lepsze, niż lokata w tabeli, ponieważ przez cały wieczór jeździliśmy na pośredniej mieszance. Zobaczymy, co uda się osiągnąć jak wrócimy tu na Grand Prix, ale nie mogę już doczekać się ścigania”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,511 sek