Home / MotoGP / Dani Pedrosa wróci do ścigania – w Goodwood Revival

Dani Pedrosa wróci do ścigania – w Goodwood Revival

Dani Pedrosa w trakcie weekendu, w którym odbywać się będzie wyścig o GP San Marino – będzie gościł w imprezie Goodwood Revival, startując w wyścigu Barry Sheene Memorial Trophy. Wyścig ten to dwuczęściowe starcie dwuosobowych zespołów, z których jeden zawodnik jest profesjonalistą, a drugi amatorem. Pedrosa pojedzie w duecie wraz z Joaquinem Folchem Jr na klasycznym motocyklu marki Paton.

Inni byli zawodnicy motocyklowi, którzy wezmą udział w tej tradycyjnej imprezie to Steve Parrish, Jeremy McWilliams, James Haydon, James Whitham, Mick Grant, Jenny Tinmouth a także Scott Smart – bratanek Barry’ego Sheene’a.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W innych aktywnościach w ramach Goodwood Revival pojawią się także obecnie startujący w World Superbike Eugene Laverty, a także James Ellison, jeżdżący w British Superbike. Wracając do Pedrosy, przypomnijmy, że były mistrz świata klas 125ccm i 250ccm wraca do pełnienia obowiązków testera marki KTM. Na pierwsze poważne testy po zabiegu operacyjnym wyjedzie po wyścigu MotoGP w Brnie.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Hehe, w HRC chyba zaczynają tęsknić już za Danim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,498 sek