Home / MotoGP / Di Meglio odnowił kontrakt z Avintia Racing

Di Meglio odnowił kontrakt z Avintia Racing

avintia+racing+team+motogp+2015

Francuz Mike di Meglio będzie nadal  rywalizował w MotoGP wraz z Avintia Racing w 2015 roku, tak jak jego kolega Hector Barbera.

Ta decyzja pozwoliła Avntia Racing skompletować swój skład dwóch jeźdźców na następny sezon a od tego poniedziałku Di Meglio zacznie pracę z Open Ducati, tą samą maszyną której używał Barbera od wrześniowej rundy w Aragon.

Di Meglio mówi: “Jest to dla mnie świetna okazja, po takim trudnym sezonie. Po tym roku bardzo trudno było kontynuować wspólną pracę, ale zespół postanowił mi zaufać. Zespół ma świadomość jak było ciężko pomimo to będziemy dalej  pracować zaczynając już od poniedziałku. Możliwość jazdy Ducati daje mi wiele motywacji jednocześnie widząc co Hektor jest w stanie zrobić z tym motocyklem. “

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem pewien, że to nie będzie łatwe, po części dlatego, że poziom w przyszłym roku będzie jeszcze wyższy niż w tym sezonie, więc muszę spokojnie skupić się i skoncentrować przez całą zimę, aby spróbować uzyskać najlepszą podstawę i móc rozpocząć sezon z nową energią.”

Autor: Krzysztof Hałatienko

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,370 sek