Home / MotoGP / Dobre wieści na temat Marqueza!

Dobre wieści na temat Marqueza!

Jak informuje Honda, ręka Marka Marqueza jest w coraz lepszym stanie. przypomnijmy, że Hiszpan uległ kontuzji już w pierwszym wyścigu sezonu 2020, a potem musiał przejść trzy operacje. Ostatnio – w grudniu ubiegłego roku.

Honda wydała komunikat po badaniu przeprowadzonym w Hospital Ruber Internacional. Na razie nie ma jednak jakichkolwiek informacji, czy weźmie udział w zbliżających się testach przedsezonowych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Testy przeprowadzone 10 tygodni po operacji prawej kości ramienia, potwierdziły korzystną sytuację kliniczną. Zespół medyczny pod kierownictwem lekarzy Samuela Antuña i Ignacio Rogera de Oña, w skład którego wchodzili również lekarze Juan De Miguel, Aitor Ibarzabal i Andrea García Villanueva, ocenił radiologiczne oznaki konsolidacji kości i był zadowolony z postępów.”

“Od tej chwili, przez kilka następnych tygodni Marquez będzie mógł pracować nad postępami w procesie przywracania sprawności operowanego ramienia.” – przekazała Honda.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Redakcja

komentarzy 8

  1. To tylko PR, prawdziwy stan zdrowia 93 nie jest znany

  2. Swoją drogą podobo MM chciał oddać wypłatę za sezon 2020 Hondzie a ta odmówiła przyjęcia, więc o ile plotka prawdziwą to wydaje mi się że stan zdrowia jest optymalny na tym etapie skoro Honda ‘inwestuje’

  3. To że chłop od kilku lat jest dobry w MGP to nie znaczy że trzeba się go stąd pozbyć. Zrozumiałem to tak bo powiedziałeś że dla dobra innych. Możliwe że wróci możliwe że nie , może będzie jak z kubicą w F1 ale pozbywać się go nie trzeba bo to tak jakby ktoś ci tutaj zabronił pisać lub wychodzić z domu

  4. Nikt tak naprawdę nie wie jaka jest prawda, czas pokaże. Jak dla mnie Marek opuści 2-3 pierwsze wyścigi potem zacznie ustawianie maszyny pod siebie i zobaczymy jak to będzie dalej.

  5. Ludzie ,czytajcie sie wzajemnie ze zrozumieniem Przecież nie napisał że zna prawde Napisał ‘jak dla mnie’ czyli jego zdaniem Ja z kolei myśle że nie odpuści i bedzie jeżdził od pierwszego wyścigu Może nie na swoim poziomie ale bedzie punktował i dochodził do formy Realnie dużo powiedzą o jego kondycji testy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 0,466 sek