Home / MotoGP / Dobre wieści na temat Marqueza!

Dobre wieści na temat Marqueza!

Jak informuje Honda, ręka Marka Marqueza jest w coraz lepszym stanie. przypomnijmy, że Hiszpan uległ kontuzji już w pierwszym wyścigu sezonu 2020, a potem musiał przejść trzy operacje. Ostatnio – w grudniu ubiegłego roku.

Honda wydała komunikat po badaniu przeprowadzonym w Hospital Ruber Internacional. Na razie nie ma jednak jakichkolwiek informacji, czy weźmie udział w zbliżających się testach przedsezonowych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Testy przeprowadzone 10 tygodni po operacji prawej kości ramienia, potwierdziły korzystną sytuację kliniczną. Zespół medyczny pod kierownictwem lekarzy Samuela Antuña i Ignacio Rogera de Oña, w skład którego wchodzili również lekarze Juan De Miguel, Aitor Ibarzabal i Andrea García Villanueva, ocenił radiologiczne oznaki konsolidacji kości i był zadowolony z postępów.”

“Od tej chwili, przez kilka następnych tygodni Marquez będzie mógł pracować nad postępami w procesie przywracania sprawności operowanego ramienia.” – przekazała Honda.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Redakcja

komentarzy 8

  1. To tylko PR, prawdziwy stan zdrowia 93 nie jest znany

  2. Swoją drogą podobo MM chciał oddać wypłatę za sezon 2020 Hondzie a ta odmówiła przyjęcia, więc o ile plotka prawdziwą to wydaje mi się że stan zdrowia jest optymalny na tym etapie skoro Honda ‘inwestuje’

  3. Nikt tak naprawdę nie wie jaka jest prawda, czas pokaże. Jak dla mnie Marek opuści 2-3 pierwsze wyścigi potem zacznie ustawianie maszyny pod siebie i zobaczymy jak to będzie dalej.

  4. Ludzie ,czytajcie sie wzajemnie ze zrozumieniem Przecież nie napisał że zna prawde Napisał ‘jak dla mnie’ czyli jego zdaniem Ja z kolei myśle że nie odpuści i bedzie jeżdził od pierwszego wyścigu Może nie na swoim poziomie ale bedzie punktował i dochodził do formy Realnie dużo powiedzą o jego kondycji testy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,459 sek