Home / MotoGP / Dobry występ Alvaro Bautisty na Silverstone

Dobry występ Alvaro Bautisty na Silverstone

Reprezentujący barwy zespołu Go&Fun Honda Gresini Alvaro Bautista, zaliczył podczas kolejnej rundy Mistrzostw Świata 2013 odbywającej się na torze Silverstone, bardzo udany występ. Tym samym, do swojej zdobyczy punktowej dodał kolejnych 11 punktów, awansując na  7 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Niedawno, bo podczas Grand Prix Czech, byliśmy świadkami walki pomiędzy Valentino Rossim i Alvaro Bautistą o czwarte miejsce w wyścigu. Również i podczas kolejnej odsłony mistrzostw na torze Silverstone, mogliśmy pasjonować się potyczką pomiędzy tą dwójką kierowców. Górą ponownie wyszedł z niej 9-cio krotny Mistrz Świata, jednak #19 może być zadowolony z kolejnego dobrego występu.

„Niestety po raz kolejny musiałem ustąpić Valentino [Rossi – przyp.red.], ale mieliśmy przy tym dużo zabawy. Ostatnie okrążenie było naprawdę fajne, ponieważ wyprzedzaliśmy się wzajemnie kilka razy. Ale niestety, nie mogłem utrzymać go za sobą i pokonał mnie zaledwie  o 0.065 sekundy. – komentował Alvaro Bautista.

„Szkoda, ale i tak jestem zadowolony, ponieważ ponownie poprawiłem tutaj swoje wyczucie motocykla, byłem w stanie awansować o kilka pozycji na starcie i ponownie potwierdziłem naszą dobrą dyspozycję. Musimy tylko zrobić kolejny mały krok, aby być jeszcze bardziej konkurencyjnymi, ale to nadejdzie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli kolejny udany wyścig podczas zbliżającego się Grand Prix na Misano, podczas domowej rundy zespołu.” – powiedział piąty zawodnik rundy na Silverstone, który swoje pierwsze podium w klasie MotoGP wywalczył w zeszłym sezonie podczas rundy na Misano.

AUTOR: migal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,369 sek