Home / Inne / Dołącz do nas i zostań redaktorem MOTOGP.PL!

Dołącz do nas i zostań redaktorem MOTOGP.PL!

Jeśli interesujesz się wyścigami motocyklowymi i czujesz, że jest to Twoja pasja, a także masz lekkie pióro i chciałbyś przekazywać swoją wiedzę innym, mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Poszukujemy osób do pisania w serwisie MOTOGP.PL. Wystarczy chęć, nieco wiedzy na temat wyścigów motocyklowych oraz trochę wolnego czasu. Nawet, jeśli nie uważasz swoich zdolności pisarskich za wybitne i wiesz, że są osoby wiedzące więcej o Twoich ulubionych wyścigach, nie powinno to powstrzymywać Ciebie od napisania do nas. Początkowo na okresie próbnym Redakcja na pewno pomoże Ci z artykułem zarówno w stylistyce jak i w części merytorycznej tekstu.

rgbX2vvvv

Po krótkim i pozytywnie zakończonym okresie próbnym gwarantowana dalsza współpraca w zgranym zespole młodych i twórczych osób, w przyjaznej i miłej atmosferze.

Jeśli masz lekkie pióro, nie lubisz pisać do szuflady i uwielbiasz wyścigi motocyklowe, to właśnie szukamy kogoś takiego jak Ty!

Nawet, jeśli nie uważasz swoich zdolności pisarskich za wybitne i wiesz, że są osoby wiedzące więcej o Twoich ulubionych wyścigach, nie powinno to powstrzymywać Ciebie od napisania do nas. Początkowo na okresie próbnym Redakcja na pewno pomoże Ci z artykułem zarówno w stylistyce jak i w części merytorycznej tekstu.

Nie wahaj się! Napisz do nas na adres: [email protected]

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,453 sek