Home / MotoGP / Dovizioso wciąż mocno obolały po wypadku na testach

Dovizioso wciąż mocno obolały po wypadku na testach

Andrea Dovizioso

Andrea Dovizioso, który po GP Czech testował motocykl z zespołem Ducati na prywatnych testach w Misano, walczy z czasem, by powrócić do pełni sił przed weekendowym GP Wielkiej Brytanii. Zawodnik włoskiej stajni skręcił prawe kolano i wciąż poddawany jest zabiegom, mającym na celu poprawę jego stanu.

W zeszłym roku Dovizioso przekroczył linię mety GP Wielkiej Brytanii na trzecim miejscu. Wyścig odbywał się na mokrym torze. Silverstone jest przez Włocha bardzo lubianym obiektem, stąd duża presja, by zapomnieć o kontuzji kolana.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Na pewno mogło obyć się bez tego upadku na Misano, ale teraz pracujemy już z moim fizjoterapeutą, by wszystko było możliwie jak najlepiej przed Silverstone. Moje prawe kolaną wciąż dostarcza mi trochę bólu, ale poddaję się intensywnym zabiegom fizjoterapeutycznym.” – powiedział #04 przed kolejnym wyścigiem, w którym będzie starał się odnieść drugie w karierze zwycięstwo w MotoGP.

“Tak czy inaczej, Silverstone należy do torów, które lubię: jest naprawdę świetny, mimo że to trudny obiekt. Myślę, że tam też możemy być konkurencyjni, patrząc na to, że w zeszłym roku dałem radę dostać się na podium, zdobywając w tym wyścigu trzecią pozycję.” – dodał.

Czy Rossi wygra GP Włoch na Mugello?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,383 sek