Home / MotoGP / Druga runda Mistrzostw Polski

Druga runda Mistrzostw Polski

W nadchodzący weekend odbędzie się druga runda Międzynarodowych Mistrzostw Polski na torze w Poznań. Pierwsze wyścigi odbędą się już w sobotę 10 czerwca, a będą to w kolejności: Puchar Yamahy R1, ktW nadchodzący weekend odbędzie się druga runda Międzynarodowych Mistrzostw Polski na torze w Poznań. Pierwsze wyścigi odbędą się już w sobotę 10 czerwca, a będą to w kolejności: Puchar Yamahy R1, którego nasza redakcja jest patronem medialnym, połączone puchary Hyosunga i Suzuki GS 500, a także niejako na deser, połączony wyścig klas Superbike i Superstock 1000.

Kolejne zmagania zawodników ujrzymy już następnego dnia o 11:45, a będą to: Puchar Hyosunga i Suzuki GS 500, Superbike i Superstock 1000, Puchar Yamahy, Superstock 600, i na koniec Puchar PZM klasa Rookie, a po niej klasa Pretendent.

Zawodnicy już na pierwszej rundzie prezentowali dosyć wysoką formę. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż już w pierwszym wyścigu klasy SBK padł nowy rekord toru, ustanowiony przez Andrzeja Pawelca: 1:36.104. Należy więc spodziewać się kolejnych rekordów, gdyż zawodnicy się dopiero „rozjeżdżają”.

Już teraz obiecujemy zdać relację z zawodów, ponieważ redakcja Motogp.pl będzie obecna gdzieś tam, na padoku, w centrum wydarzeń.

Zapraszamy!

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
112 zapytań w 0,337 sek