Home / MotoGP / Ducati a Bridgestone

Ducati a Bridgestone

Po pierwszym dniu w Katarze, lider klasyfikacji MotoGP Loris Capirrosi, obuty w Bridgestony znalazł się dokładnie pośrodku, pomiędzy pierwszymi ośmioma jeźdźcami na Michelinach.

„Powrót do Kataru był wielkim znakiem zapytaniaPo pierwszym dniu w Katarze, lider klasyfikacji MotoGP Loris Capirrosi, obuty w Bridgestony znalazł się dokładnie pośrodku, pomiędzy pierwszymi ośmioma jeźdźcami na Michelinach.

„Powrót do Kataru był wielkim znakiem zapytania dla nas po zwycięstwie w Jerez. Jestem bardzo zadowolony z podium i chcę podziękować Bridgestone za wielkie zaangażowanie. Przednie opony są w porządku, a my testowaliśmy kilka tylnych. Podczas ostatniego okrążenia poprawiłem swój czas, mimo że opony już były na ukończeniu.”

„W popołudniowej sesji pracowaliśmy nad poprawieniem geometrii motocykla i jutro będziemy to kontynuować. Zaczęliśmy sezon w optymalnej formie i chcemy ją dalej utrzymać. Warunki na torze są o wiele lepsze niż w ostatnim wyścigu, temperatura 15 stopni niższa, to bardziej sprzyja zawodnikom.” — dodaje Loris, który chce spróbować kilku przejazdów dzisiejszego wieczoru.

Kolejny jeździec Ducati — Sete Gibernau zajął 9. miejsce podczas dzisiejszych treningów.

„Dziewiąta pozycja nie jest dobra, lecz sporo dzisiaj poprawiliśmy po porannej sesji i motocykl jest coraz lepszy. Wiemy, że musimy jeszcze dużo pracować i jestem przekonany, że przyniesie to rezultaty.”

„Mamy jeszcze długą drogę do przebycia i obecnie trudno jest coś przewidzieć , ale zaczynam się czuć coraz lepiej. Na szczęście jutro chcemy jeszcze wiele poprawić, a jesteśmy tylko około pół sekundy od czołówki. Spodziewaliśmy się, że to będzie wyzwanie dzisiejszego dnia, a jutro będzie długi, ciężki dzień.” — powiedział Sete.

Źródło: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,422 sek