Home / MotoGP / Ducati na niebiesko w Mugello

Ducati na niebiesko w Mugello

W ten weekend Grand Prix Włoch – razem z Misano najbardziej specjalny weekend sezonu dla włoskich zespołów i zawodników, których na padoku nie brakuje. Z tej okazji fabryczny zespół Ducati wystąpi w specjalnych barwach, podczas niedzielnej rozgrzewki i oczywiście wyścigu Grand Prix. Pecco Bagnaia i Enea Bastianini będą ścigać się w niebieskich kombinezonach, na niebieskim Desmosedici, nawiązującym do koloru, w którym narodowe zespoły Włoch występują w sporcie (Azzurro).

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na razie Ducati pokazało tylko koszulki, które w niedzielę założą wszyscy członkowie tej ekipy, a dopiero w niedzielę rano zobaczymy niebieskie motocykle, z białymi i złotymi dodatkami. To nie pierwszy raz, kiedy Ducati zmienia kolory na domową rundę – choćby w zeszłym roku, w Misano owiewki fabrycznych motocykli były pomalowane na żółto. Pecco spróbuje powtórzyć w domu swój wyczyn z zeszłego roku, kiedy pewnie wygrał oba wyścigi, podczas Grand Prix Włoch, na drodze do drugiego tytułu mistrzowskiego w MotoGP.

Mauro Grassilli (Dyrektor Ducati Corse ds. Sportu, Marketingu i Komunikacji)„Nazionali Azzurre dostarcza emocji milionom Włochów i czujemy, że my robimy to samo podczas weekendów wyścigowych, reprezentując nasz kraj na torach na całym świecie. Dlatego przy okazji naszego domowego Grand Prix w Mugello, postanowiliśmy stworzyć połączenie pomiędzy czerwoną pasją, która wyróżnia nas na torze, a kolorem Azzurro, który jednoczy nas w naszej miłości do sportu.”

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 3,297 sek