Home / MotoGP / Ducati potwierdza powrót Iannone

Ducati potwierdza powrót Iannone

Andrea Iannone
Zespół Ducati potwierdził, że Andrea Iannone powróci po czterech wyścigach przerwy, spowodowanej poważną kontuzją. Włoch wystartuje w GP Malezji. Będzie to jego przedostatni start dla włoskiej marki, przed przenosinami do Suzuki.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem bardzo szczęśliwy, że wreszcie mogę wrócić na tor. Mam nadzieję, że będzie to dla nas pozytywny weekend, nawet jeśli wiem, że nie bedzie łatwo, ponieważ z moimi plecami nie wszystko jest w porządku. Zdecydowałem się jednak jechać na Sepang, ponieważ mam problem z wysiedzeniem w domu i oglądaniem wyścigów w telewizji. Zdecydowanie chcę wrócić – dla Ducati, dla siebie i dla fanów, którzy zawsze mnie wspierają.” – powiedział Iannone.

Powrót Iannone oznacza, że Hector Barbera będzie startował znowu dla zespołu Avintii. Zabraknie też miejsca dla Mike’a Jonesa, który w GP Australii zdobył jeden punkt za 15. pozycję.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
121 zapytań w 0,438 sek