Home / Gry / Duży sukces MotoGP Virtual Race #1. Miliony zobaczyły wyścig online

Duży sukces MotoGP Virtual Race #1. Miliony zobaczyły wyścig online

Pierwsza runda MotoGP Virtual Race – internetowy wyścig z udziałem gwiazd mistrzostw świata – zakończył się wielkim sukcesem. Transmitowany nie tylko w internecie, ale i w wielu stacjach telewizyjnych wyścig – zobaczyło wiele milionów odbiorców.

Wyścig, który odbył się 29 marca, a w którym zmierzyło się 10 zawodników MotoGP z Markiem Marquezem, Maverickiem Vinalesem i Fabio Quartararo na czele, transmitowany był w TV w wielu krajach: we Włoszech, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Indiach, Australii czy RPA. Można go było również obejrzeć bezpośrednio na oficjalnym kanale MotoGP na YouTube.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dodatkowo, podliczono, że w sieci w sumie opublikowano 400 krótszych lub dłuższych materiałów wideo (w tym pełen wyścig) z Virtual Race #1, które obejrzano łącznie ponad 13 mln razy (sam wyścig 3 mln). Fani MotoGP nie będą musieli długo czekać na kolejną rundę. Virtual Race #2 odbędzie się już 12 kwietnia, a więc za dokładnie tydzień, ponownie o 15:00. Zawodnicy (kilku tych samych, kilku nowych) siedząc u siebie w domach, zmierzą się na Red Bull Ringu w Austrii.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zamierzasz obejrzeć MotoGP Virtual Race #2?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Wczoraj oglądałem F1 i poziom mocno poszedł do góry od pierwszego wyścigu. Pojawili się nowi zawodnicy i naprawdę bardzo przyjemnie się to ogladalo.szkoda że Lando miał problemy jakieś z siecią czy coś i go wyrzucilo z gry. Chłopak się wkurzył i odinstalowal gre

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
175 zapytań w 1,218 sek