Home / MotoGP / Ellison chce wymazać z pamięci Jerez

Ellison chce wymazać z pamięci Jerez

Po koszmarnym debiucie w Jerez jeździec Yamaha Tech 3, James Ellison planuje jak najszybciej wymazać z pamięci swój pierwszy start w MotoGP i wystartować właściwie w najbliższą sobotę w Katarze.
Ellison kwalifikacje ukończył na 18. miejscu, wyPo koszmarnym debiucie w Jerez jeździec Yamaha Tech 3, James Ellison planuje jak najszybciej wymazać z pamięci swój pierwszy start w MotoGP i wystartować właściwie w najbliższą sobotę w Katarze.
Ellison kwalifikacje ukończył na 18. miejscu, wyścig zaś na 16., ostatnim, ujawniając, że częściową przyczyną jego słabego występu był jakiś nieokreślony problem. W testach po wyścigu Ellison wykręcał czasy sporo szybsze niż w samym wyścigu.

„Miałem techniczny problem podczas wyścigu w Jerez, który uniemożliwił mi wykorzystanie całego potencjału. Testowaliśmy następnego dnia na tym samym obiekcie i natychmiast byłem o dwie i pół sekundy szybszy.”

„Po tych testach już nie mogę się doczekać wyścigu w Katarze, zwłaszcza, że mieliśmy tam dobre wyniki podczas zimowych testów. Na oponach wyścigowych byłem bliżej czasów swojego team-partnera Carlosa Checki, gdziekolwiek testowaliśmy.”

„Również motocykl zmienił się znacznie i bardziej mi pasuje, co sprawia, że czuję się na nim bardziej pewnie.”

Pierwsze wolne treningi w Katarze już w najbliższy czwartek.
Może Ellison uratuje honor Yamahy?

Źródło: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,417 sek