Home / MotoGP / Fotka dnia: Stoner na testach w Malezji

Fotka dnia: Stoner na testach w Malezji

Choć oficjalne testy MotoGP jeszcze się nie rozpoczęły, to zespoły są już w Malezji i na torze Sepang odbywają się pierwsze przejazdy. W środę na Desmosedici powrócił Casey Stoner, aby sprawdzić nową maszynę, zanim zrobią to fabryczni zawodnicy – Andrea Dovizioso oraz Jorge Lorenzo.

Nie było oficjalnego pomiaru czasu, jednak przekazano, że najlepszym wynikiem, jaki uzyskał Australijczyk, był wynik 2:01.1s. Oznacza to, że był to czas gorszy o dwie sekundy od tego, jaki w zeszłym roku w październiku dał pierwsze pole startowe Daniemu Pedrosie na Hondzie (1:59.212s). Dodatkowo, tor po wcześniejszych opadach deszczu został “wyczyszczony”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Testy skończyły się wcześniej, ponieważ później ponownie spadł deszcz. Na torze byli też obecni testerzy innych ekip. Hiroshi Aoyama przejechał Hondą jedno okrążenie w czasie 2:05.9s. Bradl na takim samym motocyklu zrobił kółko rzędu 2:06.2s. Tester Aprilii – Matteo Baiocco – 2:06.5s.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: speedcafe.com, fot. Peter McLaren, twitter.com/Official_CS27/

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Mam wrażenie że Stonera jest coraz więcej. Na zdjęciu wygląda prawie jak amerykański kuzyn Stiga z Top Gear

  2. Gdzie w internetach można zobaczyć testy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,460 sek