Home / MotoGP / GP Aragonii bez Alexa Lowesa

GP Aragonii bez Alexa Lowesa

tech 3

Alex Lowes opuści niedzielny wyścig o GP Aragonii. Brytyjczyk przewrócił się w sobotnim treningu i opuścił kwalifikacje. Bolały go plecy, nadgarstek i stopa, przez co nie jest w pełni sił, by pojechać w wyścigu.

Alex Lowes za tydzień startuje w World Superbike na torze Magny-Cours i start w GP Aragonii jest zbyt ryzykowny. “To nie są moje główne mistrzostwa. Robię to dla frajdy i doświadczenia. Nie mógłbym dziś pojechać, zobaczymy jak będzie w niedzielę.” – powiedział już wczoraj. “Płaci się mi za starty w WSBK za tydzień, więc to dla mnie ważniejsze, bym tam był w formie i mógł osiągnąć dla nich wynik.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wciąż nie wiadomo, czy w kolejnej rundzie MotoGP będzie mógł wziąć udział etatowy zawodnik zespołu Tech 3 Yamahy, Bradley Smith. Brytyjczyk, przechodzący do KTM-a, wciąż leczy kontuzjowane kolano.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,409 sek