Home / MotoGP / GP Finlandii również nie odbędzie się w terminie

GP Finlandii również nie odbędzie się w terminie

GP Finlandii jest 11. kolejnym w tym roku wyścigiem MotoGP, który nie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie. Powrót do tego kraju – po raz pierwszy od 1982 roku – może wciąż odbyć się w tym roku, albo zostać przeniesiony na rok przyszły.

Fiński rząd zadecydował, że przed sierpniem nie mogą odbywać się imprezy na więcej niż 500 osób, oczywiście z powodu pandemii koronawirusa. Grand prix na KymiRingu miało odbyć się 12 lipca.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W tej sytuacji, pierwszym wyścigiem w kalendarzu, jaki mógłby się odbyć, jest GP Czech 9 sierpnia. Zorganizowanie tego wyścigu wydaje się prawdopodobne, zważywszy na znoszenie restrykcji przez czeski rząd, jak i odmrażanie gospodarki i powrót sportu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Tego wyścigu na KymiRingu chyba najbardziej mi szkoda w tym sezonie, ciekawa go byłam.

  2. ech, miałem nadzieję że Finlandia tak jak Szwecja nie da się tym debilizmom…

  3. nic się nie odbędzie ten sezon można anulować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,449 sek