Home / MotoGP / Nakagami bez punktów w debiucie

Nakagami bez punktów w debiucie

W debiutanckim wyścigu w klasie MotoGP, zawodnik LCR Honda IDEMITSU Takaaaki Nakagami finiszował na siedemnastym miejscu. Japończyk, po udanym wyścigu na sztucznie oświetlonym torze Losail International Circuit, nieznacznie przegrał walkę o punkty.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Na początku chciałem bardzo podziękować mojemu zespołowi LCR Honda IDEMITSU za to, jak mocno wspierali mnie w ten weekend. Oczywiście nie jestem w pełni zadowolony z wyniku, zwłaszcza w kwalifikacjach, jak i w wyścigu”

“Tak czy inaczej, dojechałem do mety w moim pierwszym wyścigu w MotoGP i myślę, że zrozumieliśmy sporo nowych rzeczy. Teraz liczę na to, że w Argentynie wykonamy jeden lub dwa kroki naprzód. To będzie dla mnie nowy tor na motocyklu MotoGP, ale jestem pewien, że po pierwszych doświadczeniach, będę tam szybszy”.

Kliknij, aby pominąć reklamy
źródło: inf. prasowa

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,380 sek