Home / MotoGP / GP Portugalii może zostać odwołane?

GP Portugalii może zostać odwołane?

Po wykryciu 14 zakażeń koronawirusem wśród zespołów Formuły 1 podczas weekendu w Portimao w zeszłym tygodniu, i przy pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej, rząd nie wyklucza odwołania tegorocznego finału sezonu MotoGP – GP Portugalii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyścig ma odbyć się w dniach 20-22 listopada na torze Autódromo Internacional do Algarve. Możliwość jego odwołania potwierdza minister zdrowia, Diogo Serra Lopes. “Rozwój pandemii oznacza, że pod uwagę bierze się wszystkie możliwe środki zaradcze.” – powiedział minister.

Do końca sezonu MotoGP pozostały już tylko trzy wyścigi. W dwa najbliższe weekendy zawodnicy pojadą w Hiszpanii, na torze im. Ricardo Tormo w Walencji, by potem zamknąć rok w Portimao.

Źródło: esporto.sapo.pt

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Byłaby wielka szkoda, zupełnie nowy obiekt na pewno dałby wiele emocji

  2. Spokojnie GP Portugali bezpieczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,369 sek