Home / MotoGP / GP Portugalii zgodnie z planem, ale bez kibiców

GP Portugalii zgodnie z planem, ale bez kibiców

Premier Portugalii Antonio Costa zatwierdził nowe obostrzenia, jakie mają obowiązywać w tym kraju od 4 listopada, i jednocześnie poinformował, że wyścig MotoGP, który zakończy sezon, może się odbyć, ale bez kibiców. Portugalia zorganizowała tydzień temu wyścig Formuły 1, i wśród kibiców, których było 27 tys., można było zaobserwować brak zachowania wymaganych odstępów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“To co działo się na tym grand prix jest nie do zaakceptowania i nie może się powtórzyć. Powiedzieliśmy organizatorom MotoGP, że wyścig odbędzie się bez kibiców, ponieważ obecnie nie mamy możliwości zorganizować takiej imprezy z widownią.” – przekazał premier. Wyścig MotoGP na torze w Portimao odbędzie się 22 listopada.

Źródło: eurosport.co.uk

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

  1. I dobrze.Bardzo ciekawy i bardzo widowiskowy tor z sporą różnicą wysokości z bardzo szybkim wyjściem na prostą startową.

  2. Zdecydowanie najlepszy tor wybudowany po 2000 roku :)

  3. Nie odkręcałbym jeszcze szampana. Katar też do ostatniej chwili miał się odbyć

  4. W kontekście informacji o pandemii rozsądna decyzja. Nie zabija wyścigu, nie naraża społeczeństwa. Takie podejście cechuje rozsądnych decydentów. Dziękuję Panie Costa.

  5. W F1 to było głupie. Pół trybuny obok siebie, a druga część pusta, bo gorszy widok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,445 sek