Home / MotoGP / GP Tajlandii odbędzie się zgodnie z planem

GP Tajlandii odbędzie się zgodnie z planem

Mimo zagrożenia koronawirusem, GP Tajlandii odbędzie się w planowanym terminie. Szefowie MotoGP wraz z federacją FIM, stowarzyszeniem zespołów IRTA po konsultacjach z ministerstwem zdrowia Tajlandii zostali zapewnieni, że nie ma obaw o rozprzestrzenienie się wirusa w tym kraju. Wyścig może się więc normalnie odbyć w dniach 20-22 marca.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przypomnijmy, że Formuła 1 musiała odwołać chińską rundę na torze w Szanghaju. W Tajlandii liczba zachorowań była zdecydowanie niższa niż w Chinach, jednak organizatorzy MotoGP woleli skonsultować się z rządem Tajlandii, by otrzymać zapewnienie o bezpieczeństwie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Co tam zdrowie ludzi, ważne że numerki na kontach się zgadzają.

  2. Nie wiem dlaczego konsultowali się z ministerstwem Tajlandii, a nie np. WHO. Dla Tajlandii ważna jest turystyka, wiec oni zawsze będą mówili, że nie ma zagrożenia niezależnie od tego jaka jest prawda.

  3. Myślę, że każdy kto się obawia o swoje zdrowie, powinien zostać w domu.

    Każdy kto chce zaryzykować, powinien odrobić pracę domową pt. na czym polega ochrona przed zarażeniem, zaopatrzyć się w maseczki i sio na wyścig – nie ma co panikować, tylko trzeba codziennie sprawdzać poziom rozwoju epidemii lub poziom opanowania jej, i bardzo uważać.

  4. Do wyścigu jeszcze miesiąc więc wiele sie może zmienić Uważąm tak jak ‘Witek’ w ministerstwie Zdrowia do krytycznego momentu będą uważać że jest Ok.-jakby odwołali wyścig to by to poszło w świat i wiemy co dalej Powinni odwołać czy przełożyć ten wyścig Za duże ryzyko Nie widzisz,nie czujesz a możesz sie zarazić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,474 sek