Home / MotoGP / Honda dementuje – Rins i Mir na pewno zostaną na swoich miejscach

Honda dementuje – Rins i Mir na pewno zostaną na swoich miejscach

Honda odrzuciła twierdzenia, że w przyszłym sezonie mogłaby zamienić Alexa Rinsa i Joana Mira między swoimi zespołami Repsol i LCR. Dawni partnerzy z zespołu Suzuki, którzy zmienili japońskich producentów, doświadczają bardzo różnych początków swoich sezonów.

Menadżer zespołu LCR Honda, Lucio Cecchinello, został zapytany przez Speedweek, jak odpowie na twierdzenia Oscara Haro, byłego dyrektora sportowego LCR, że Rins i Mir mogą zostać zamienieni miejscami wskutek słabej jazdy byłego mistrza świata.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„To bzdura” – odpowiedział Cecchinello. „Taka zmiana zespołowa jest wykluczona. Mogę to zagwarantować”. Potwierdził to również Paco Sanchez, menadżer Mira: „Oscar Haro nie ma o tym pojęcia pojęcia”.

Źródło: crash.net, Speedweek

Kliknij, aby pominąć reklamy

komentarze 2

  1. Przepraszam ale Lucio Cecchinello czy Paco Sanchez to nie włodarze działu sportowego HRC . Więc jak 'Honda dementuje’ ? Jak sobie coś Honda zechce postanowić że zamienią sie miejscami to nie zmienią tej decyzji wyżej wymienieni..menadżerowie Mira i LCR

    • A cóż innego mógł odpowiedzieć jako menedżer zawodnika? Te tytuły robią się coraz bardziej żałosne.
      Spekulacje na temat roszad w zespole po trzech wyścigach w nowym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
183 zapytań w 2,795 sek