Home / MotoGP / Honda ma nowego Dyrektora HRC

Honda ma nowego Dyrektora HRC

hrc+yoshishige+nomura+honda+dyrektor

Honda Racing Corporation (HRC) potwierdza, że jej nowym Dyrektorem został Yoshishige Nomura. Japończyk zastąpił na stanowisku Tetsuo Suzuki, który po pięciu latach w HRC przejdzie do nowego departamentu Hondy.

„Sezon 2013 był dla Hondy MotoGP fantastyczny i świętowaliśmy nasze trzecie z rzędu mistrzostwo konstruktorów, które z kolei było 62-gmi w naszej historii. Jestem dumny, że przejmuje stery nad takim zespołem,” powiedział Nomura, który w Hondzie pracuje już od niemal 30 lat.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Debiutant Marc Marquez miał niesamowity sezon, a Dani Pedrosa niestety z powodu kontuzji odniesionej w Sachsenring miał problemy podczas końcówki roku.2014 rozpoczął się fantastycznie – zdobyliśmy podwójne podium – Marc zwyciężył a Dani był trzeci. Mam nadzieję, że podobnie będzie wyglądała reszta sezonu.”

„W tym roku obchodzimy 20-lecie współpracy z naszym głównym sponsorem – firmą Repsol. Te długie i wybitne partnerstwo owocuje każdego sezonu i jesteśmy bardzo wdzięczni za tak wspaniałego technicznego i handlowego  partnera.”

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 1,425 sek