Home / MotoGP / Honda potwierdziła: Marquez pojedzie na testach w Malezji

Honda potwierdziła: Marquez pojedzie na testach w Malezji

Honda ogłosiła oficjalnie, że Marc Marquez weźmie udział w testach przedsezonowych w Malezji, a potem w Indonezji, co oznacza że ma już za sobą problemy spowodowane najpierw kontuzją ręki, a potem upadkiem i podwójnym widzeniem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Hiszpan musiał opuścić dwa wyścigi kończące sezon 2021 po tym, jak przewrócił się na treningach na motocrossie. Obyło się na szczęście bez operacji, ale i tak, dopiero w styczniu #93 wrócił na motocykl wyścigowy. Odbył już treningi na RC213V-S oraz Hondzie CBR o mniejszej pojemności. Po raz ostatni jeździł maszyną MotoGP w październiku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Wymarzony scenariusz dla Hondy?? Zdobyć mistrzostwo w MotoGP i F1 (jako dostawca silników) w jednym roku….może to być do zrobienia?? Jak myślicie? Chyba nikt tego wcześniej nie dokonał….

    • Z tego co dostrzegłem to w 1989r. Eddie Lawson wygrał MŚ na Hondzie, wtedy jeszcze w 500cc, natomiast Alain Prost w F1 zdobył mistrzostwo z McLaren-Honda.

      • Dzięki za info.. pozdrawiam.. więc nie rozumiem ludzi którzy plują jadem na Hondę…. Owszem tym co teraz prezentuję tzn nudne suwy itd…jest zrozumiałe aczkolwiek trzeba pamiętać historię ….może w końcu się obudzą nie tylko honda tylko cała Japonia….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
184 zapytań w 1,314 sek